Вітальна зустріч першокурсників факультету

07.09.2021 | 17:45

2 вересня 2021 року в Актовій залі Університету

відбулась вітальна зустріч першокурсників факультету

У цьому навчальному році до гурту студентів факультету долучилось рекордне число першокурсників – 361 особа!

З привітальним словом до новаків звернулись декан факультету Іван Дияк, проректор Університету Віталій Кухарський, Голова Наглядової ради Університету та член Ради директорів компанії Софтсерв Тарас Кицмей, завідувачі кафедр програмування Сергій Ярошко, теорії оптимальних процесів Степан Шахно, прикладної математики Юрій Ящук, керівник освітньої програми “Кібербезпека” Петро Венгерський, заступники декана Андрій Мельничин та Віталій Горлач, диспетчер деканату Марія Смичок.

Привітання Івана Дияка

Представниці компаній SoftServe Ольга Доля та Sigma Software Наталія Мельникова відзначили кращих студентів цінними подарунками.