Новини

Відеозапис дня відкритих дверей онлайн 2020 та ЧаПи абітурієнтів

30.04.2020 | 14:09

Відеозапис дня відкритих дверей онлайн
від 22 квітня 2020 року
Що у відео?
– Вітання декана факультету професора Івана Дияка,
– презентація факультету, освітніх програм та відомих випускників – заст. декана доцент Віталій Горлач (з 8-ої хвилини),
– розповідь як перемагати в олімпіадах з програмування від золотого медаліста чемпіонату світу з програмування доцента Василя Білецького (з 51-ої хвилини),
– презентація нової освітньої програми “Кібербезпека” – професор Петро Венгерський (з 1 год 2-ої хвилини),
– розповідь про студентське життя першокурсниці Ірини Лавришин (з...

Читати »

Привітання проф. Г.Шинкаренка з нагоди ювілею кафедри ІС

02.06.2020 | 18:04

За наказом Ректора Університету проф. І. Вакарчука  від 1 червня 1995 р. структура факультету ПМІ поповнилася кафедрою інформаційних систем (КІС).
З нагоди 25-ти річного Дня народження Кафедри вітаю її Співробітників, Вихованців та Студентів. Ця ювілейна дата примушує оглянутися на значну, а для більшості визначальну, частину спільно пройденого нами життя, відданого нами Праці і Навчанню, переходу від ЕОМ до мобільних додатків, пізнанню інших принад світу і самих себе. І дійти нових, важливих для кожного з нас рішень.
Бажаю кожному з нас на...

Читати »

Відбувся четвертий захист магістрів програми подвійного диплому InterMaths!

02.06.2020 | 15:14

Карантинні умови не завадили провести захист на належному рівні. У форматі відеоконференції студенти представили свої роботи спільній екзаменаційній комісії ЛНУ та Університету Л’Аквіли. Цього року український та італійський дипломи магістра отримали четверо українців, та четверо іноземних студентів із Єгипту, Нігерії та Камеруну, які останній рік провчилися у стінах нашого університету.

Читати »