Новини

Спільний семінар кафедри програмування

11.06.2024 | 10:24

Кафедра програмування ЛНУ ім. Івана Франка спільно з кафедрою статистики Viadrina University та відділом числових методів математичної фізики ІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України проводять науковий семінар.
Тема доповіді “Monitoring Image Processes“
Доповідач Viktoriia Petruk.
Семінар заплановано на 13 червня 2024 року об 11:00 в режимі Zoom-конференції. За покликанням на конференцію прошу звертатися до проф. Заболоцького Т.М.

Читати »

Запуск навчальної програми Her CyberTrack

24.05.2024 | 17:57

На виконання листа від 16.05.2024 № №21-1907/0/1-24 Міністерства освіти і науки України департамент освіти і науки Львівської ОДА повідомляє про запуск навчальної програми Her CyberTrack, яка створена спеціально для жінок, фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини та реалізується спільно з Міжнародним союзом електрозв’язку (МСЕ) Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Управління ООН з наркотиків і злочинності.
Програма CyberTrack розширює можливості жінок у сфері кібербезпеки за допомогою спеціалізованого навчання. Для навчання пропонується три окремі програми, кожна з яких ретельно розроблена для задоволення потреб...

Читати »

DataArt Summer IT Camp запрошує студентів та викладачів

24.05.2024 | 16:35

Summer IT Camp
Бажаєте вивести свою кар’єру на новий рівень уже цього літа? Компанія DataArt запрошує до участі в Summer IT Camp з 3 по 9 червня 2024 року. Це унікальна можливість для молодих фахівців, які прагнуть вдосконалити свої навички.
Попри те, що на ринку праці зараз багато молодих спеціалістів, компанії відчувають дефіцит кваліфікованих кадрів. Це пов’язано зі збільшенням кількості випускників онлайн-курсів і шкіл без практичного досвіду.
Під час Summer IT Camp ми розберемо типові помилки молодих фахівців і аспекти професійного розвитку, на яких варто зосередитись у теперішніх умовах, щоб бути конкурентоспроможнішими.
🌟 DataArt...

Читати »