Міжнародна спільна сертифікаційна програма з обчислювальної математики вищого рівня

04.09.2014 | 23:38

Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана та Львівський національний університет імені Івана Франка пропонують успішним студентам – магістрам наступних факультетів:

· електроніки

· механіко-математичного

· прикладної математики та інформатики

нову унікальну можливість: міжнародну Спільну сертифікаційну програму (ССП) з обчислювальної математики вищого рівня, яка зосереджена на загальному вивченні комп’ютерних наук / інформатики та математики у Львові.

Після успішного завершення ССП

· Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана запропонує кращим студентам стипендії для навчання в аспірантурі

· Кращим студентам, які зацікавлені в отриманні досвіду роботи в Німеччині нададуть допомогу в пошуку можливостей для стажування в німецьких підприємствах, які підтримують цю програму (таких як Brose чи Wittenstein).

Зацікавлені студенти повинні зареєструватись до 1 жовтня 2014р. Для цього потрібно заповнити електронні реєстраційні форми ЛНУ ім. Івана Франка та Вюрцбурзького університету і написати заяву, яку необхідно передати контактним особам на одному з трьох факультетів: механіко-математичного, прикладної математики та інформатики, електроніки.

Детальнішу інформацію шукайте за адресою http://lnu.edu.ua/index.php?q=announcements&new=1351.