VII регіональна науково-практична конференція “Інформаційні технології у житті студентів та молодих науковців Закарпаття”

26.12.2023 | 19:56

VII регіональна науково-практична конференція

Організаторами наукового форуму стали кафедра твердотільної електроніки та інформаційної безпеки Ужгородського національного університету, Закарпатське фізичне товариство та Закарпатський осередок Академії технологічних наук України (посилання на відео).

До дискусії також долучились студенти кафедри кібербезпеки факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Студенти ОП «Кібербезпека та захист інформації» виступили з доповідями та були нагороджені сертифікатами:

• Гранатир Святослав: «Контролі і стандарти інформаційної безпеки для хмарних сервісів (GCP, Azure, AWS)».
  • Лесик Володимир : «Застосування методів інтелектуального аналізу даних для виявлення кіберзагроз».
  • Левашов Максим: «Розробка системи криптографічного захисту інформації у хмарному сховищі».
  • Демчишин Ілля : «Phishing. Розробка правил атаки та захисту».

Щиро вдячні організаторам наукового форуму за чудову організацію даного заходу. А також безпосередньо за запрошення та надану можливість виступити нашим студентам та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та обмін досягненнями та досвідом.