Відзнаки наших студентів за наукові здобутки до Дня науки
20 квітня святкується День науки
Цього року, з цієї нагоди, для відзначення наукових здобутків студентів Університету відбулась Урочиста академія в Будинку вчених.
З ініціативи Студентського наукового товариства Львівського університету вперше, починаючи з 2022/23 навчального року, запроваджено іменні премії на честь відомих випускників та вчених, які працювали у Львівському університеті.
Зокрема, у галузі математичних та технічних наук, премію імені Стефана Банаха отримала
студентка групи ПМП-41 Оксана Паляниця.
Вітаємо першу лавреатку премії Стефана Банаха !!!
На урочистій академії відбулось також вручення дипломів призерам І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2023 року.
Наукові роботи студентів нашого факультету були відзначені за такими науковими напрямками:
Інформатика і кібернетика
Диплом І ступеня
Чумакевич Вікторія Вікторівна (ПМПМ-22), «Комп’ютерне моделювання напружень та деформування основи в районі будівництва», науковий керівник – доцент Дяконюк Лілія Миколаївна.
Диплом ІІ ступеня
Коваліско Ольга Іванівна (ПМПМ-22), «Математична модель росту ракової пухлини», науковий керівник – асистент Борисюк Ярина Євгенівна.
Пилипчук Сергій-Олексій Ігорович (ПМІМ-12), Шимків Максим Євгенійович (ПМІМ-11), «Розробка системи-сервісу для резервації місць в закладах громадського харчування», науковий керівник – професор Соколовський Ярослав Іванович.
Диплом ІІІ ступеня
Балабух Дмитро Ярославович (ПМІ-42), «Розробка Discord бота для програвання аудіо композицій», науковий керівник – професор Соколовський Ярослав Іванович.
Гнитка Юрій Олегович (ПМПМ-12), «Задача оптимального керування для математичної моделі поширення коронавірусної інфекції», науковий керівник – асистент Борисюк Ярина Євгенівна.
Данилів Роман-Богдан Романович (ПМАМ-11), «Створення платформи для онлайн тестування за допомогою Angular, NestJS, та PostgreSQL», науковий керівник – доцент Ковальчук Ольга Василівна.
Монастирський Руслан Ярославович (ПМІ-44), «Створення веб-додатку для керування часом та оптимізації продуктивності», науковий керівник – доцент Козій Ірина Ярославівна.
Патраманський Максим Іванович (ПМІ-42), «Розробка Telegram-бота для поширення музики», науковий керівник – доцент Козій Ірина Ярославівна.
Полюга Павло Вячеславович (ПМІ-42), «Розробка веб-застосунку для організації спортивних подій “Nearvent”», науковий керівник – доцент Бернакевич Ірина Євстахієвна.
Кібербезпека
Диплом І ступеня
Гранатир Святослав Ігорович (ПМК-41), «Контролі і стандарти інформаційної безпеки для хмарних сервісів (GCP, Azure, AWS)», науковий керівник – асистент Кропива Михайло Вікторович.
Фик Максим Ростиславович (ПМК-41), «Застосування методів машинного навчання (ML) для розпізнавання DGA доменів», науковий керівник – професор Венгерський Петро Сергійович.
Диплом ІІ ступеня
Демчишин Ілля Андрійович (ПМК-41), «Phishing. Розробка програми атаки та захисту», науковий керівник – професор Венгерський Петро Сергійович.
Левашов Максим Олегович (ПМК-41), «Розробка системи криптографічного захисту інформації на жорсткому диску», науковий керівник – доцент Трушевський Валерій Миколайович.
Диплом ІІІ ступеня
Бодьо Олег Ярославович (ПМК-41), «Побудова менеджменту вразливостей», науковий керівник – асистент Карпюк Роман Валентинович.
Комп’ютерні науки
Диплом І ступеня
Шевчук Маріан-Северин Андрійович (ПМА-41) «Розробка web-додатку Calories Tracker із використанням JavaScript фреймворку React», науковий керівник – асистент Сторож Оксана Олегівна.
Юрченко Юліана Андріївна (ПМПМ-12), «Програмно-алгоритмiчне забезпечення оптичного розпiзнавання тексту зображень низької якостi методами машинного навчання», науковий керівник – професор Соколовський Ярослав Іванович.
Диплом ІІ ступеня
Гаркало Мар`яна Тарасівна (ПМІМ-11) «Розробка на платформі Angular інформаційного ресурсу безкаркасних меблів», науковий керівник – доцент Голуб Богдан Михайлович.
Пиж Андрій Мирославович (ПМІМ-12), «Розгортання системи на основі мікросервісної архітектури у хмарному сервісі Google Cloud Platform», науковий керівник – доцент Стельмащук Віталій Володимирович.
Подоляк Артем Сергійович (ПМІМ-11), «DevOps методології у розробці програмного забезпечення та їх практичне застосування», науковий керівник – доцент Козій Ірина Ярославівна.
Диплом ІІІ ступеня
Копина Ілля Ігорович (ПМІ-44), «Інформаційна технологія віддаленої комунікації медичного закладу з пацієнтами», науковий керівник – професор Соколовський Ярослав Іванович.
Мручко Ігор Володимирович (ПМІ-42), «Маршрутизація користувацьких запитів», науковий керівник – доцент Горлач Віталій Михайлович.
Шувар Софія Орестівна (ПМІ-43), «Застосування сегментації зображення у вітряній енергетиці», науковий керівник – доцент Квасниця Галина Андріївна.
Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)
Диплом І ступеня
Лапан Святослав Русланович (ПМПМ-11), «Компаративний аналіз погашення заборгованостей на купівлю житла в провідних банках України» , науковий керівник – доцент Мельничин Андрій Володимирович.
Ривак Наталія Ігорівна (ПМПМ-22), «Застосування методiв регуляризацiї для розв’язування оберненої задачi в електрокардiографiї. МСЕ та МГЕ в контекстi електрокардiографiї», науковий керівник – професор Дияк Іван Іванович.
Диплом ІІ ступеня
Дишкант Володимир Зіновійович (ПМПМ-22), «Чисельне дослiдження осесиметричної задачi теорiї пружностi. Побудова адаптивного методу скiнченних елементiв на основi рiзницi результатiв МСЕ-НМГЕ», науковий керівник – професор Дияк Іван Іванович.
Подвірний Олег Богданович (ПМА-41), «Дослідження методів інтерполяції», науковий керівник – професор Шахно Степан Михайлович.
Диплом ІІІ ступеня
Березяк Марта Ігорівна (ПМА-41), «Методи без використання похiдних для нелiнiйних задач найменших квадратiв», професор Шахно Степан Михайлович.
Войтович Максим Вікторович (ПМІ-42), «Розв’язування крайової задачі піроелектрики методом скінченних елементів», науковий керівник – доцент Стельмащук Віталій Володимирович.
Вітаємо дипломантів !!!