VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, студентів і курсантів “Інформаційна безпека та інформаційні технології” ІБІТ 2023

30.12.2023 | 18:40

У ­Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності 30 листопада 2023 року відбулась VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, студентів і курсантів “Інформаційна безпека та інформаційні технології” ІБІТ 2023 “Cybersecurity and information technology” CIT 2023.

Організаторами конференції  були: Державна служба України з надзвичайних ситуацій, ­Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Національний університет «Львівська політехніка» за підтримки компаній: Epson, Lenovo, GlobalLogic, SoftServe, Embrox Solution,3D Tech ADD TIVE та ЛНУ ім. Ів.Франка

Студенти Львівського національного університету ім І. Франка  також прийняли участь у конференції. Зокрема, студенти  ОП «Кібербезпека та захист інформації» виступили  з доповідями та були нагороджені сертифікатами:

• Дмишко Юрій (керівник проф. Пелешко Дмитро) «Стеганозахист аудісигналів на основі сингулярного розкладу матричного оператора.»
  • Ліщинська Мар`яна, Дмитрович Анастасія (керівник ст.викл. Кропива Михайло) «Стратегії побудови Cyber security operation center (CSOS).»
  • Ліщинська Мар`яна, Дмитрович Анастасія(керівник ст.викл. Кропива Михайло) «Дослідження технік і тактики, які використовуються при кібератаках базуючись на MITRE  ATT&CK MATRIX.»