В Університеті відбулася ХІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Безпека інформаційних технологій: ITSEC»

12.05.2024 | 23:00

10 травня 2024 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття ХІІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Безпека інформаційних технологій: ITSEC», яка тривала упродовж трьох днів. Мета форуму – ознайомитися із сучасними досягненнями та висвітлити результати наукових досліджень з усіх аспектів інформаційної та кібербезпеки, бізнес-аналітики і захисту інформації.

Організували конференцію Львівський університет, зокрема фахівці  кафедри кібербезпеки факультету прикладної математики та інформатики у співпраці з Національним авіаційним університетом, Університетом Роуена (США), Халмстадським університетом (Швеція), Науковою школою «Кібербезпека» НАУ, кафедрою безпеки інформаційних технологій НАУ та громадською організацією «Асоціація спеціалістів кібербезпеки».

Щоб дізнатися більше деталей перейдіть за посиланням