Студенти програми Data Science захистили свої перші командні проекти

10.06.2019 | 17:51

16 травня 2019 року у приміщенні SoftServe IT Academy відбулося представлення робіт студентів DS@AMI.LNU. На початку роботи над проектами вони поділилися на окремі команди, кожна з яких працювала над втіленням власної ідеї.  Серед них були теми здорового харчування, опрацювання великих масивів даних та навіть оцінка якості роботи викладачів. З кожною групою працював експерт, який давав поради, координував та допомагав студентам розвиватися для повного втілення своєї ідеї.

DS@AMI.LNU – це програма з вивчення Data Science на факультеті прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка. Над нею працюють викладачі кафедри математичного моделювання соціально-економічних процесів та ментори з провідних ІТ-компаній України. Цього року нашим студентам допомагали ІТ-експерти: Андрій Микитюк, Віктор Остафіль, Євген Рунц та Жанна Юськевич.

Дякуємо за підтримку компанії SoftServe та Lviv IT Cluster !