Студентів 1-го курсу запрошено на IT Arena 2017. Зміни у програмі !!!

22.09.2017 | 15:44

Технологічна конференція ІТ Арена

найбільша ІТ подія року Східної Європи

Програма:

Стадіон Арена Львів, розташований за адресою вул. Стрийська, 199
(поблизу перетину вулиці Стрийської та Кільцевої дороги).

Вхід на Арену відбуватиметься зі сторони адміністративної будівлі від вул. Стрийської
(де трибуни для журналістів і скай-бокси, через VIP вхід)
Післі входу в адмінбудівлю буде стійка реєстрації, де волонтери матимуть списки студентів і видаватимуть перепустки. Волонтерам слід сказати назву ВНЗ, прізвище і пред’явити студентський квиток.
Інавгурація відбудеться в прес-центрі – для цього слід буде піднятись на 3-й рівень адміністративної будівлі (волонтери зорієнтують як туди пройти по сходах).

17:00 – 18:30 – реєстрація
18:30 – 18:45 – вітальне слово співзасновників освітніх програм Zenoviy VeresIvan ZagorodniyIgor Salamin
18:50-19:15 – мотиваційна промова від VP Leap Motion Rachel Sibley
19:15-19:30 – спільне фото
20:00 – Futureland Festival

Перепустка – студентський квиток. Квитки на Futureland Festival у деканаті в п’ятницю після 13:00
(якщо організатори не встигнуть передати квитки до деканату, то квитки видаватимуть при реєстрації на стадіоні).

Список запрошених студентів 1 курсу.