Плідна співпраця факультету та компанії Софтсерв

29.12.2021 | 12:57

28 грудня 2021 року відбулась зустріч представників компанії Софтсерв – директора центру розвитку талантів Андрія Переймибіди та менеджерки центру Ольги Долі з в.о. декана факультету Іваном Дияком та заступником декана Віталієм Горлачем.

На підсумковій зустрічі 2021 року відмічено успішну співпрацю фахівців компанії та викладачів факультету з розробки, розвитку та оновлення освітніх програм, зокрема впровадження елементів дуальної освіти в освітній програмі “Комп’ютерні науки (інформатика)”.

Представники компанії вручили керівництву факультету відзнаку “Надійний освітній партнер”.

Водночас, Іван Дияк передав компанії Софтсерв Подяку за підтримку наукової діяльності факультету, у тому числі в організації наукових конференцій.

Надійний освітній партнер

Top contributor 2021-2022