Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

06.03.2024 | 13:48

Вітаємо дипломантів та бажаємо їм нових здобутків !

За результатами розгляду поданих робіт факультетське журі у складі завідувачів кафедр прийняло рішення відзначити наступні роботи за галузями знань:

Інформатика і кібернетика

Диплом І ступеня

Гудзеляк Наталія Ігорівна (ПМАМ-11) “Розпізнавання іронії та сарказму в задачах обробки природної мови”, науковий керівник – асистент Шунькін Юрій Валерійович.

Диплом ІІ ступеня

Борецька Віталія Юріївна (ПМАМ-11) «Створення моделі машинного навчання, що передбачає статус хронічної хвороби нирок», науковий керівник – асистент Сторож Оксана Олегівна.

Бригідир Євген Ігорович (ПМІ-42) “Модифікація методу пірамід для розпаралелювання циклів. Організація обмінів між гілками”, науковий керівник – професор Яджак Михайло Степанович.

Гнатів Олексій Богданович (ПМІ-42) “Аналіз методів машинного навчання для класифікації правдоподібності новин”, науковий керівник – асистент Василишин Богдан Богданович.

Диплом ІІІ ступеня

Куник Данило Юрійович (ПМІ-44) “Прогнозування доходностi фондового ринку за допомогою аналiзу часових рядiв”, науковий керівник – доцент Горлач Віталій Михайлович.

Личко Марія Юріївна (ПМА-41) “Платформа для створення та поширення вікторин з використанням Django”,  науковий керівник – доцент  Чипурко Андрій Іванович.

Телюк Маркіян Богданович (ПМПМ-22) “Розпізнавання та класифікація літаків військового призначення із супутникового зображення з використанням штучних нейронних мереж”, науковий керівник – асистент Борисюк Ярина Євгенівна.

Кібербезпека

Диплом І ступеня

Дмитрович Анастасія Юріївна (ПМК-41) “Дослідження технік і тактики, які використовуються при кібератаках базуючись на MITRE ATT&CK MATRIX”, науковий керівник – старший викладач Кропива Михайло Вікторович.

Ліщинська Мар’яна Вікторівна (ПМК-41) “Стратегії побудови Cyber Security Operation Center (CSOS)”, науковий керівник – старший викладач Кропива Михайло Вікторович.

Диплом ІІ ступеня

Дмишко Юрій Григорович (ПМК-41) “Стеганозахист аудіосигналів на основі сингулярного розкладу матричного оператора”, науковий керівник – професор Пелешко Дмитро Дмитрович.

Комп’ютерні науки

Диплом І ступеня

Матійчук Соломія Василівна (ПМІМ-12) “Розробка навігаційної системи для дрону”, науковий керівник – доцент Козій Ірина Ярославівна.

Диплом ІІ ступеня

Юрченко Юліана Андріївна (ПМПМ-22) “Дослідження ефективностi використання синтетичних даних для навчання моделі оптичного розпізнавання символів”, науковий керівник – доцент Ящук Юрій Олександрович.

Диплом ІІІ ступеня

Гасько Юрій Романович (ПМІ-44) “Автоматизоване розгортання відмовостійких, автоматично масштабованих веб-застосунків з використанням можливостей постачальників хмарних послуг”, науковий керівник – доцент Горлач Віталій Михайлович.

Математика та статистика. Прикладна математика

Диплом І ступеня

Кутова (Березяк) Марта Ігорівна (ПМАМ-11) “Двокрокові ітераційні методи для розв’язування нелінійних задач найменших квадратів”, науковий керівник – професор Шахно Степан Михайлович.

Паляниця Оксана Богданівна (ПМПМ-11) “Чисельне розв’язування еліптичного інтегро-диференціального рівняння з оператором Гільберта-Шмідта”, науковий керівник – професор Хапко Роман Степанович.

Диплом ІІ ступеня

Альянах Дмитро Вікторович (ПМПМ-22) “Реалізація фізико-інформованої нейронної мережі для розв’язування задач математичної фізики”, науковий керівник – професор Дияк Іван Іванович.

Беля Вікторія Олексіївна (ПМІ-42) “Числовий аналіз утворення тріщин у процесі гідророзриву геологічного пласта”, науковий керівник – доцент Вовк Олександр Володимирович.

Тимощук Катерина Андріївна (ПМП-41) “Двокроковий метод для нестаціонарних задач у тороїдальних областях”, науковий керівник – професор Хапко Роман Степанович.

Диплом ІІІ ступеня

Грущак Софія Андріївна (ПМА-41) “Двокроковий метод Левенберга-Маркварта з лінійним пошуком для нелінійних задач найменших квадратів”, науковий керівник – професор Шахно Степан Михайлович.

Наказ Ректора Львівського університету щодо нагородження переможців дипломами