Перший захист магістрів за програмою подвійного диплому

06.06.2017 | 16:31

Згідно з угодою між Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ) та Університетом міста Л’Аквіла (Італія) (УАК) діє програма подвійного диплому двох університетів. Програма передбачає дворічне (1 рік в УАК, 1 рік в ЛНУ) навчання у магістратурі із взаємним зарахуванням отриманих кредитів. По закінченню студенти отримують два дипломи магістра кожного із вузів.

6 червня 2017 року на факультеті прикладної математики та інформатики відбувся публічний захист магістерських робіт перших випускників програми подвійного диплому – Христини Антонів, Олени Козак, Павла Муця та Юлії Паук.

Екзаменаційні комісії зі спеціальності “Прикладна інформатика” (Голова – професор Віктор Михаськів, завідувач відділу Інституту прикладних проблем механіки та математики імені Я. Підстригача) та “Прикладна математика” (Голова – доцент Андрій Переймибіда, керівник ІТ-академії компанії “Софтсерв”), підсилені Lattanzio Corrado (Associate Professor, University of L’Aquila) та Colangeli Matteo (Researcher, University of L’Aquila) відмітили високий рівень виконаних робіт та привітали випускників з успішним захистом.