Освітня ініціатива у співпраці з Softserve з елементами дуальної освіти

18.02.2021 | 16:43

Факультет спільно з компанією Softserve

запускає пілотний навчальний проєкт

з елементами дуальної освіти (навчання та робота за фахом)

У цьому році лише для ІІ курсу комп’ютерних наук.
В чому полягає проєкт?
Студенти об’єднуються в команди по 5-6 осіб для спільної командної роботи над власною ідеєю/розробкою.
До кожної з команд долучиться ментор від Softserve. В кінці травня відбудеться захист командних проєктів.
Кожен студент отримає оцінку своєї участі в проєкті від ментора та комісії.
Ця оцінка буде врахована в оцінку з Виробничої (обчислювальної) практики.
Паралельно фахівцями Softserve будуть читатися оглядові технічні онлайн лекції.
Після захисту командних проєктів та закінчення сесії студентам будуть запропоновані літні курси за кількома напрямками.
За результатами літніх курсів відібрані фахівцями Softserve студенти отримають офіційну пропозицію роботи в компанії з 1 вересня 2021 року.
Умовами цього проєкту передбачено, що за узгодженим факультетом і компанією переліком дисциплін ІІІ та IV курсів бакалаврату,
працевлаштовані студенти будуть звільнені від лабораторних занять, а семестрову оцінку з визначених дисциплін їм будуть виставляти керівники їхніх проєктів в компанії.
Відкрита таблиця для реєстрації команд. Деталі в команді MS Teams “КН, II курс”.