Онлайн семінар «Культура академічної доброчесності. Шляхи поширення, реалізації та відповідальність»

29.03.2024 | 18:58

Шановні викладачі, студенти та аспіранти!

Запрошуємо вас долучитися до онлайн семінару

Семінар призначений для усіх учасників університетської спільноти, які зацікавлені краще ознайомитися з питаннями академічної етики. Це чудова можливість глибше зрозуміти значення академічної доброчесності у сучасному освітньому просторі, дізнатися про ефективні методи її поширення та реалізації, а також обговорити важливість відповідальності кожного учасника освітнього процесу.

Деталі семінару:

– Дата та час: 9 квітня о 16:00

– Лектор: відповідальний за академічну доброчесність у ЛНУ ім. І. Франка, начальник НДЧ, к.ф.-м.н Куньо Іван Михайлович.

– Платформа для проведення: Microsoft Teams

– Покликання на відеоконференцію: https://cutt.ly/pw3mMBeg

Запрошуємо вас долучитися до цієї важливої дискусії та разом творити чесне та прозоре академічне середовище!