ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 4 І 5 КУРСІВ!

03.06.2015 | 22:47

Магістратура за кордоном

Згідно з угодою між Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ) та Університетом міста Л’Аквіла (Італія) (УАК) студенти – магістранти мають можливість пройти навчання за спільною програмою двох університетів. Процедура передбачає дворічне навчання у магістратурі із взаємним зарахуванням отриманих кредитів, а саме 2015-2016 навчальний рік у ЛНУ та 2016-2017 навчальний рік в УАК. По закінченню студенти отримають два дипломи магістра кожного із вузів.

Студенти, які у 2015 році закінчують магістратуру ЛНУ за спеціальністю “Прикладна математика”, можуть продовжити навчання на ще 1 рік (з вересня 2015 по липень 2016) в УАК та отримати диплом магістра цього вузу.
УАК пропонує 2 напрями навчання: “Mathematical Engineering” або “Stochastic Processes” (на вибір студента)
Програма передбачає вивчення наступних курсів:
Для обох спеціальностей:

Advanced Analysis 1
Advanced Analysis 2
Numerical analysis 2
Time series and prediction

Крім цього, для напряму “Mathematical Engineering”:
Mathematical physics 1
Mathematical biology
Mathematical models for collective behaviour
Workshop of mathematical modelling

для напряму “Stochastic Processes”:

Probability and stochastic processes 1
Probability and stochastic processes 2
Stochastic models and applications
Mathematical economics and finance

Завершується навчання написанням і захистом магістерської роботи.
Навчання відбувається англійською мовою.
Протягом 2015-2016 н. р. італійська сторона може забезпечити п’ятьох студентів наступним:

– безкоштовне проживання протягом навчального року;
 – безкоштовні обіди в університетській їдальні по будніх;
 – щомісячна стипендія у розмірі 200 євро.
Протягом 2016-2017 н. р. італійська сторона може забезпечити десятьох студентів наступним:

– безкоштовне проживання протягом навчального року;
 – безкоштовні обіди в університетській їдальні по будніх;
 – щомісячна стипендія у розмірі 300 євро.
Просимо зацікавлених осіб подати електронну заявку за адресою: http://goo.gl/forms/9HAEKGGPaA
Термін подання заявок: до 11 червня 2015 р. включно.
Примітка: текст угоди між університетами передбачає спільну магістратуру лише для студентів спеціальності “Прикладна математика”. До травня 2016 р. планується поширити договір на студентів інших спеціальностей. Проте процедуру оформлення документів у посольстві Італії всі студенти повинні провести у червні 2015 р.
Якщо у Вас виникли запитання, надсилайте їх на адресу yuriy.yashchuk@gmail.com