Харківський університет Каразіна запрошує студентів до участі в науковій конференції

23.02.2022 | 13:57

Студентське наукове товариство факультету математики та інформатики ХНУ ім. Каразіна

запрошує студентів, магістрантів, аспірантів, молодих вчених, старшокласників й інших зацікавлених осіб взяти участь у роботі

XVII Міжнародній науковій конференції для молодих вчених

«Сучасні проблеми математики та її застосування у природничих науках та інформаційних технологіях»

Дата проведення: 18-19 березня 2022 року

Місце проведення: Meet-конференція факультету математики і інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харків, Україна.

Робочі мови конференції: українська, англійська.КІНЕЦЬ РЕЄСТРАЦІЇ: 11 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ВКЛЮЧНО

Учасникам конференції пропонується:

1.     опублікувати тези за результатами своїх науково-практичних розробок у збірнику матеріалів конференції. Кращі роботи будуть рекомендовані до друку у «Віснику Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна»

2.     виступити з доповіддю та презентацією в дні конференції (10-15 хвилин на доповідь, до 10 хвилин на запитання слухачів)

Учасники можуть надіслати тези до наступних секцій:

1.     Фундаментальна математика

2.     Прикладна математика

3.     Інформатика та інформаційні технології

4.     Мала наукова конференція – секція для школярів

Для участі заповніть форму реєстраціїhttps://forms.gle/S1QUiAdNCGvkNXsz6у відповідному полі якої прикріпіть Ваші тези. У однієї роботи дозволяється максимум 2 автори та 1 науковий керівник. У назві файлу вказати прізвище та ініціали автора (наприклад: Єльчанінова А.Д._тези).

Організаційний внесок:

1.     за дистанційну участь (публікація тез у збірнику + виступ на конференції) – 200 грн

2.     за заочну участь (публікація тез у збірнику) – 160 грн

3.     участь школярів – БЕЗКОШТОВНО