15.09.2013 | 12:10

10-12 вересня 2013 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнської (чвертьфінал 38-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування. У змаганні взяли участь 28 команд з 18-и вищих навчальних закладів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Організацію заходу підтримали IT-BPO Lviv Cluster, компанії SoftServe та Mita-Teknik (Львів).

Перше місце посіла команда LNU_Penguins у складі Андрій Макар, Роман Білий, Віталій Герасимів, тренер Василь Білецький (ЛНУ імені Івана Франка).

Детальніша інформація та усі призери олімпіади
Повний список учасників
Результати команд Західного регіону
Всеукраїнське табло олімпіади

Вітаємо учасників і переможців!