22.05.2011 | 17:15

18-20 травня 2011 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнської (чвертьфінал 36-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування. У змаганні взяли участь команди Буковинської державної фінансової академії, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Галицького інституту імені В’ячеслава Чорновола, Закарпатського державного університету, Івано-Франківського національного університету нафти і газу, Луцького інституту розвитку людини університету «Україна», Луцького національного технічного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного лісотехнічного університету України, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету водного господарства та природокористування, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Рівненського державного гуманітарного університету, Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Ужгородського національного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Організацію заходу охоче підтримали ІТ компанії Львова: Eleks Software, Mita-Teknik та SoftServe. Їхні представники провели зустріч з учасниками олімпіади, розповіли про роботу своїх компаній, спільно з ЛНУ імені Івана Франка приготували призи для переможців та кращих учасників турніру.

Було присуджено такі нагороди:
За I місце
LNU United: Кушнір Павло, Євчинець Ігор, Воєца Олександр. ЛНУ імені Івана Франка
За II місце
NULP_Prime: Мельник Олександр, Лобур Мар’ян, Медвідь Андрій. НУ «Львівська політехніка»
NULP_Slayers: Данило Назар, Теслюк Тарас, Безносюк Артур. НУ «Львівська політехніка»
За III місце
LNU_Leopards: Бойко Тарас, Куп’як Ярослав, Стасенко Остап. ЛНУ імені Івана Франка
Rivne NUWM 1: Оніщук Андрій, Букшаневич Володимир, Сахарук Максим. НУ водного господарства та природокористування
LNU Juniors: Глова Павло, Прищенко Богдан, Миляник Іван. ЛНУ імені Івана Франка

За волю до перемоги
NUNG: Бойчук Ярослав, Мандзій Андрій, Пашковський Богдан. ІФНУ нафти і газу
ChNU_APM_Gymn1: Карепін Андрій, Осипова Олександра, Осипов Іван. ЧНУ імені Юрія Федьковича
MIF-X: Василишин Тарас, Карабінович Василь, Шпаковський Богдан. ПНУ імені Василя Стефаника
TNPU_StackOverflow: Пацерковський Дмитро, Дітчук Роман, Іщак Володимир. ТНПУ ім. В. Гнатюка

За значні успіхи
The_Elephants: Герасимів Віталій (Роздільська середньоосвітня школа, 11 клас), Мельник Віталій (Львівський фізико-математичний ліцей, 10 клас)

Команда школярів The_Elephants змагалася поза конкурсом і зайняла високе четверте місце в загальному рейтингу, залишивши позаду багато університетських команд.

Вітаємо учасників і переможців!

Загальна підсумкова таблиця