І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

12.02.2011 | 11:09

9 квітня 2011 року на факультеті прикладної математики та інформатики буде проводитись І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (з 2010-2011 н.р. він став також 1/8 фіналу Студентської першості світу).

До участі в І етапі запрошуємо ВСІ бажаючі команди без будь-якого попереднього відбору, як учасників Університетської олімпіади. За результатами змагань І етапу три кращі команди університету будуть нагороджені сертифікатами переможців університетських змагань, а три кращі команди області – сертифікатами переможців І етапу студентської першості світу з програмування. Кращі команди ВНЗ області отримають право участі у ІІ етапі Олімпіади (1/4 фіналу першості світу).

Для участі в олімпіаді необхідно терміново надіслати електронною поштою (olimp_ami@franko.lviv.ua або kafprog@franko.lviv.ua) заповнені анкети команди і зареєструватися на сайті http://cm.baylor.edu (якщо потрібно, довідку щодо реєстрації можна завантажити тут).

Детальніша інформація
Анкети команд