Halmstad University and Henallux CTF Challenge 2023

30.12.2023 | 18:57

15 грудня студенти кафедри кібербезпеки факультету прикладної математики та інформатики освітньої програми «Кібербезпека»ї взяли участь у щорічних міжародних змаганнях, що проводить Гальмштад університет (Швеція) детальніше тут.

Capture The Flags (CTF) є змаганням із комп’ютерної безпеки. Команди учасників протистоять одна одній у тесті на навички комп’ютерної безпеки.

Для CTF створили близько 40 завдань у різних категоріях. Команди складалися з 4–5 осіб, які разом працювали над вирішенням завдань. Їм також дозволили вибирати, яке завдання розв’язувати, однак, задіяна самокоригуюча система балів – чим більше команд вдається розв’язати одне й те саме завдання, тим менша вартість балів Сайт CTF. Команди є змішаними за складом студентів різних університетів та корпорації Європи.

Цього року участь у CTF-змаганнях брало 150 учасників з 27 команд таких університетів:

• Norwegian Police University College (Politihøgskolen), Norway
  • La Haute École de Namur-Liège-Luxembourg (Hennalux), Belgium
  • Université de Québec à Trois-Rivières, Canada
  • Erasmus Brussels University of Applied Sciences, Belgium
  • Halmstad University, Sweden
  • Ivan Franko National University of Lviv, Ukraine

Усі команди вели гру на високому рівні та демонстрували глибокі знання та навички у сфері кібербезпеки.

За результатами змагань студенти та аспіранти ЛНУ потрапили до переможців та команд-лідерів у таблиці результатів. Нижче наводимо результати та імена п’ятірки переможців та їх бали.

# місце Назва команди Score Учасники ЛНУ
1 cool claim 5125  Роман Карпюк
2 sneaky investigation 4780  Олег Стеців
3 grouchy hackers 4575  Денис Опрісник
4 bland acid 4300  Павло Манчур
5 damaged service 4240  Денис Шаламай

Вдячні нашим партнерам з Університету Гальмштад  за запрошення взяти участь у CTF-змаганнях цього року і сподіваємося, що участь студентів  спеціальності «Кібербезпека» стане традиційною і наші учасники будуть показувати достойні результати.