DataArt Summer IT Camp запрошує студентів та викладачів

24.05.2024 | 16:35

Summer IT Camp

Бажаєте вивести свою кар’єру на новий рівень уже цього літа? Компанія DataArt запрошує до участі в Summer IT Camp з 3 по 9 червня 2024 року. Це унікальна можливість для молодих фахівців, які прагнуть вдосконалити свої навички.

Попри те, що на ринку праці зараз багато молодих спеціалістів, компанії відчувають дефіцит кваліфікованих кадрів. Це пов’язано зі збільшенням кількості випускників онлайн-курсів і шкіл без практичного досвіду.

Під час Summer IT Camp ми розберемо типові помилки молодих фахівців і аспекти професійного розвитку, на яких варто зосередитись у теперішніх умовах, щоб бути конкурентоспроможнішими.

🌟 DataArt Summer IT Camp — це серія з восьми вебінарів і чотирьох практичних воркшопів. Ви можете брати участь у всіх заходах або обрати лише ті активності, що є цікавими для вас і відповідають вашим професійним запитам.

Учасники воркшопів отримають сертифікати. Для того, щоб отримати сертифікат, вам необхідно відвідати воркшоп та виконати практичні завдання.

Вебінари можна буде подивитися під час проведення або в записі на learn.dataart.com.

Мова: англійська

Участь безкоштовна
Реєстрація: до 2 червня за посиланням

Програма (час київський)

Понеділок, 3 червня

17:00 Webinar “Summer IT Camp. Instruction for Use”

17:30 Webinar “Mastering Public Speaking for IT Executives”

19:00 Webinar “Instruction Tuning: The Secret Behind Making GenAI Models Answer Your Questions”

Вівторок, 4 червня

17:00 Webinar “Why Do We Care about Diversity in IT?”

18:30 Webinar “Understanding Emotional Intelligence and Multicultural Communication”

Середа, 5 червня

17:00 Webinar “Competitive Skills of a Beginner Tester in the Current Market Conditions”

18:30 Webinar “Mastering Soft Skills for Career Advancement in Project Management”

Четвер, 6 червня

17:00 Webinar “Mastering Effective Communication in English for Career Development”

18:30 Webinar “Websites and Apps for Learning English”

П’ятниця, 7 червня

17:00 Workshop “Job-interviews in English”

Субота, 8 червня

13:00 Workshop “Creating Test Cases Based on User Scenarios”
15:00 Workshop “Polarity Management”

Неділя, 9 червня

13:00 Workshop “’Emotional Intelligence for Leaders”

👥 Кому варто взяти участь:

Ми чекаємо на студентів, фахівців із мінімальним досвідом, викладачів і всіх, що захоплюються сучасними технологіями та хочуть дізнатись про останні тенденції у світі ІТ. Реєструйтеся та долучайтеся до спільноти експертів, які поділяють ваші інтереси і прагнення.

🌟Щоб взяти участь у Summer IT Camp, створіть обліковий запис на learn.dataart.com і зареєструйтесь, виконавши наступні дії:

1. Перейдіть за посиланням www.learn.dataart.com і створіть обліковий запис. Якщо ви вже маєте доступ до персонального кабінету після участі в наших івентах, увійдіть на learn.dataart.com засвоїми ім’ям користувача і паролем.
  2. У каталозі (верхній правий кут сторінки) знайдіть курс Summer IT Camp і натисніть “Apply”, щоб зареєструватися.
  3. Введіть необхідні дані.
  4. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом та надамо всі деталі.

Реєстрація триває до 2 червня, стартуємо 3 червня о 17:00 (за київським часом).

⚠️ Важливо: особи, які проживають на території Російської Федерації чи інших підсанкційних територій, не зможуть приєднатися до цієї події.