RealMaths (ex-InterMaths)

Подвійна магістерська програма ЛНУ та УАК

InterMaths

Львівський національний університет імені Івана Франка є учасником консорціуму “RealMaths” – Mathematics for Real World Applications, який об’єднує 11 університетів Італії, В’єтнаму, Канади, Нігерії, Португалії, Польщі, України, Чехії, Швеції на чолі з Університетом Л’Аквіли (Італія).  Програма RealMaths виникла у 2022 році, як реорганізація успішного проекту InterMaths, коли останній став одним із переможців відбору програм Erasmus Mundus.

У рамках програми RealMaths Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ) та Університетом Л’Аквіли (УАК) створено спільну магістерську програму в галузі прикладної математики. По успішному завершенню програми студент отримує 2 дипломи магістра — українського та італійського зразків. Перші українські студенти були відряджені до Італії у 2015 р., а у 2018 р. ЛНУ прийняв на навчання перших іноземних студентів.
Навчання відбувається англійською мовою.

Деталі навчального процесу можна знайти на сайті: www.intermaths.eu.

Для вступників 2023 р. італійська сторона надає 6 стипендій для студентів – учасників програми, рекомендованих спільною комісією ЛНУ та УАК.

Прийом зголошень на участь в програмі 2023-2025 відбувається до 11 липня до 16 липня 2023 р.

Через обмеження воєнного стану ЛНУ не має змоги забезпечити можливість виїзду за кордон з метою навчання. Для осіб, які не матимуть змоги виїхати за кордон, передбачена можливість дистанційного навчання в Університеті Л’Аквіли.

Контакти: intermaths@lnu.edu.ua

 

Стипендія

Навчальні плани

Процедура вступу

Система переведення балів

Університет Л’Аквіли