InterMaths

Подвійна магістерська програма ЛНУ та УАК

InterMaths

Львівський національний університет імені Івана Франка є учасником консорціуму “InterMaths” – Interdisciplinary and Applied Mathematics, який також включає Університет Л’Аквіли (Італія), Технічний університет м. Брно (Чехія), Сілезький університет в Катовіцах (Польща), Харківський національний університет ім. Каразіна (Україна), Гданську Політехніку (Польща) та Київський національний університет ім. Шевченка (Україна). Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ) та Університетом Л’Аквіли (УАК) створено спільну магістерську програму в галузі прикладної математики. По успішному завершенню програми студент отримує 2 дипломи магістра — українського та італійського зразків. Перші українські студенти були відряджені до Італії у 2015 р., а у 2018 р. ЛНУ прийняв на навчання перших іноземних студентів.
Навчання відбувається англійською мовою.

Деталі навчального процесу можна знайти на сайті: www.intermaths.eu.

Для вступників 2020 р. італійська сторона надає 5 стипендій для студентів – учасників програми, рекомендованих спільною комісією ЛНУ та УАК.

Прийом зголошень на участь в програмі 2020-2022 ПРОДОВЖЕНО до 19 червня 2020 р.

УВАГА! Через пандемію коронавірусу, навчання у першому семестрі 2020/2021 н.р. в Університеті Л’Аквіли може проводитися дистанційно.

Стипендія

Навчальні плани

Процедура вступу

Система переведення балів

Університет Л’Аквіли