Прикладне програмування мовою Python (інформатика)

Тип: На вибір студента

Кафедра: програмування

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
72Залік

Лабораторні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
724ПМі-41доцент Черняхівський В. В.

Практичні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
712ПМі-41доцент Черняхівський В. В.

Опис курсу

Алгоритмічна мова Python є однією з найновіших, яка набуває поширення для програмування задач в комп’ютерних мережах і системах «клієнт-сервер». Перспективні переваги мови: вільне використання без потреби ліцензування; наявність великої кількості бібліотек готових функцій розв’язування типових сучасних задач; незалежність від операційної системи (Windows, Unix).

Мета дисципліни: 1) вивчення головної частини мови Python і системи програмної підтримки; 2) вивчення і апробація методів і засобів мови для програмування типових елементів сучасних прикладних застосувань.

Тематичні розділи дисципліни: синтаксис, семантика і прагматика мови; нові парадигми програмування, характерні для Python; стандартні і модельовані структури даних Python; моделі об’єктно-орієнтованого програмування; системне і прикладне опрацювання файлів; загальні методи організації сценаріїв; програмування сценаріїв веб-клієнтів на основі файлів XML, Json, Unicode; програмна архітектура веб-служб; задачі статистики, економіки і фінансів, транспорту, та інші; інформаційні потреби користувачів Internet (туризм, медицина, культура, погода, товарообіг, спорт тощо).