ОП “Комп’ютерні науки” з елементами дуальної освіти

Computer ScienceНа Факультеті прикладної математики та інформатики триває набір на навчання за освітньою програмою Комп’ютерні науки (Computer Science)

Computer Science Dual Education

Освітня програма “Комп’ютерні науки” наразі є однією з перших в Україні, яка здійснюється з використанням елементів дуальної форми навчання. Ще однією перевагою програми є її спільна реалізація з ІТ-індустрією, а саме з компанією SoftServe.

Студенти мають можливість поєднувати навчання та практичну підготовку в компанії SoftServe, де заняття проводять кваліфіковані фахівці IT-галузі, та працювати над реальними проєктами, що зараховуватимуться як кредити в Університеті.

З третього курсу студентам на програмі буде запропоновано офіційне працевлаштування в компанії, що дасть можливість поєднувати навчання та роботу.

Computer Science LogoЗ-поміж іншого навчальний план Computer Science вирізняється своєю “гнучкістю”: великий відсоток дисциплін фахового вільного вибору студента дозволяє сформувати свою власну освітню траєкторію спеціаліста в галузі ІТ (Карта курсів програми).

До переваг програми також додамо: суттєво оновлена матеріальна база – комп’ютерні класи та лабораторії; викладачі-практики, що суміщають викладання з роботою в ІТ-компанії (досвідчені інженери-розробники, керівники проектів, відділів тощо); наявність в учасника програми стажу роботи ще до закінчення навчання та баланс між теорією і практикою у навчанні.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах

https://www.facebook.com/Computer-Science-AMI

https://www.instagram.com/cs.ami.lnu

Буклет програми

Дізнатись про програму усе, із перших вуст можна було на Дні відкритих дверей програми 13.07.2021 о 16.00 платформа Zoom, за участі адміністрації, студентів та фахівців компанії.
Дивіться: Запис Дня відкритих дверей освітньої програми

Подати документи на спеціалість “Комп’ютерні науки” можна за посилання.