ОП “Комп’ютерні науки” з елементами дуальної освіти

Computer Science

На факультеті прикладної математики та інформатики, починаючи з 2021 року, триває набір на навчання за освітньою програмою Комп’ютерні науки (Computer Science) з елементами дуальної освіти

AMI CS DUAL 2024

Студенти, що навчаються на освітній програмі «Компʼютерні науки», поєднують фундаментальну освіту з реальним досвідом компанії. Також студенти мають змогу працювати з реальними проєктами, робота над якими буде зарахована їм як кредити навчання в Університеті.

Програма робить студентів частинкою ІТ-спільноти з перших днів в університеті. Вони навчаються ефективно працювати в команді під наставництвом SoftServe, отримують тільки актуальні знання, а також зможуть додати до майбутнього портфоліо демо версію проєкту, як результат здобутої практики.

Computer Science LogoЗ-поміж іншого навчальний план Computer Science вирізняється своєю “гнучкістю”: великий відсоток дисциплін фахового вільного вибору студента дозволяє сформувати свою власну освітню траєкторію спеціаліста в галузі ІТ (Карта курсів програми).

До переваг програми також додамо: суттєво оновлена матеріальна база – комп’ютерні класи та лабораторії; викладачі-практики, що суміщають викладання з роботою в ІТ-компанії (досвідчені інженери-розробники, керівники проектів, відділів, директори компаній); наявність в учасника програми стажу роботи ще до закінчення навчання та баланс між теорією і практикою у навчанні.

 

 👉Дізнайтесь більше про спільні освітні програми SoftServe

 

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах

https://www.facebook.com/Computer-Science-AMI

https://www.instagram.com/cs.ami.lnu

Дізнатись про програму більше, із перших вуст, можна на відеозаписах Днів відкритих дверей, за участі адміністрації, студентів та фахівців компанії.
Дивіться:

Запис Дня відкритих дверей факультету 2023 року

Додатково про спеціальність “Комп’ютерні науки” на сайті Університету за посиланням.