Міжнародні освітні програми


Програма подвійного диплому з Університетом Л’Аквіли
LNU_UAQ_Coat_of_arms2Згідно з угодою між Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ) та Університетом міста Л’Аквіла (Італія) (УАК) передбачено можливість пройти навчання за спільною програмою двох університетів. Програма передбачає дворічне навчання у магістратурі із взаємним зарахуванням отриманих кредитів. По закінченню студенти отримають два дипломи магістра кожного із вузів. До участі у програмі допускаються студенти-магістранти ЛНУ спеціальностей “Прикладна математика” та “Інформатика”

 


Магістратура в Словаччині

Cловацька благодійна організація пропонує студентам, що закінчують бакалаврат нашого факультету, стипендію на навчання на дворічні магістерські програми на Факультеті математики, фізики та інформатики Університету імені Коменського у Братіславі.
З метою участі у відборі, студенти мають бути успішно зараховані на навчання в Братиславський університет ім. Каменського; більше деталей про навчальні програми на сайті).
Кінцевий термін подачі заявок – 15 квітня 2017 року.
Після цього на конкурсній основі буде відібрано студентів, яким буде надана стипендія, що повністю покриватиме плату за навчання, а також додатково EUR 300 щомісяця впродовж двох років – на кишенькові витрати.
За бажанням, студенти матимуть можливість пройти стажування інвестиційному фонді “Penta Investments”, або в одній із його дочірніх компаній.


Аспірантура в Австріїist_logo

Австрійський Інститут науки і технологій (Institute of Science and Technology Austria) до 8 січня 2017 року приймає заявки від бакалаврів та магістрів (які матимуть відповідні дипломи станом на початок вересня 2017 року) на навчання в аспірантурі (fully-funded PhD positions). Тривалість навчання – 5 років для бакалаврів та 4 роки для магістрів).

Спеціальності Computer Science та Data Science & Computation представляють:

Distributed Algorithms and Systems (Dan Alistarh)
Mathematical Models of Evolution (Nick Barton)
Computer Graphics and Digital Fabrication (Bernd Bickel)
Computer-aided Verification, Game Theory (Krishnendu Chatterjee)
Algorithms, Computational Geometry and Topology (Herbert Edelsbrunner)
Mathematical Physics and Probability (Laszlo Erdös)
Theory of Partial Differential Equations, Applied and Numerical Analysis (Julian Fischer)
Geometry and its Interfaces (Tamás Hausel)
Design and Analysis of Concurrent and Embedded Systems (Thomas Henzinger)
Computer Vision and Discrete Optimization (Vladimir Kolmogorov)
Computer Vision and Machine Learning (Christoph Lampert)
Stochastic Analysis (Jan Maas)
Cryptography (Krzysztof Pietrzak)
Mathematical Physics (Robert Seiringer)
Algebraic Statistics and Computional Biology (Caroline Uhler)
Discrete and Computational Geometry and Topology (Uli Wagner)
Computer Graphics (Chris Wojtan)

Деталі на сторінці програми ISTScholar PhD Program.

 


Інформація квітня 2016 року

Словацька благодійна організація, пропонує талановитим українським студентам стипендію у окремих словацьких університетах. Для студентів, що закінчують бакалаврат нашого факультету – це дворічні магістерські програми на Факультеті математики, фізики та інформатики Університету імені Коменського у Братіславі. Студенти повинні належним чином зареєструватися, скласти іспити, після чого окремі з них (від 10 до 20) отримають повну стипендію, поєднану зі стажуванням. Навчання проводитиметься на англійській мові.

Аплікаційні форми слід подати до 22 квітня (див. відповідну сторінку Факультету математики, фізики та інформатики Університету імені Коменського у Братіславі).

Підтримку забезпечує scholarshipinslovakia.com .

Slovakia