Працевлаштування, вакансії

У Львові налічується понад 200 ІТ компаній, які працюють у напрямках розробки програмного забезпечення, аутсорсингу та веб-розробки. Більшість ІТ компаній мають досвід роботи з європейськими та американськими клієнтами, як наприклад – Boeing (BA), DaimlerChrysler (DCX), General Electric (GE), Citibank (C) або NASA. Найвідоміші львівські ІТ компанії з українськими власниками – SoftServe зі штатом більш ніж 3500 програмістів, Eleks – з понад 1100, N-iX та Intellias – з понад 800 у кожній.

Темпи розвитку галузі ІТ у 2017-2018 роках прогнозуються в середньому на рівні 20%, що становить близько 4000 осіб щорічної потреби галузі у кваліфікованих ІТ-спеціалістах тільки у Львові.

Студенти та випускники!

Якщо ви маєте бажання знайти роботу або ж дізнатися про наявні вакансії, які відповідають вашим знанням та навичкам, тоді ми раді запропонувати вам декілька корисних посилань, де ви зможете після простої та швидкої реєстрації отримати всю актуальну інформацію, а також залишити своє резюме, щоб підвищити свої шанси на отримання очікуваної роботи.

Не знайдено жодної вакансії.