Збори трудового колективу та засідання Вченої ради факультету

14.05.2021 | 13:42

В середу 19 травня 2021 року о 12 год. відбудеться

І. Засідання Вченої ради

факультету прикладної  математики та інформатики

(протокол № 3)

Порядок денний

1. Рекомендації щодо обрання на посади завідувачів кафедр:
  • кафедра дискретного аналізу та інтелектуальних систем – доктор фізико-математичних наук, професор Притула М.М.;
  • кафедра обчислювальної математики – доктор фізико-математичних наук, професор Хапко Р.С.;
  • кафедра прикладної математики – доктор фізико-математичних наук, професор Савула Я.Г.
  1. Рекомендації щодо присвоєння вчених звань.
  2. Звіт про роботу студентської наукової конференції з прикладної математики та комп’ютерних наук (заст. декана, доцент В.М. Горлач).
  3. Різне.

IІ. Збори трудового колективу

факультету прикладної математики та інформатики

(протокол № 2)

Порядок денний

1. Обговорення кандидатури доктора фізико-математичних наук, професора Притули М.М. на посаду завідувача кафедри дискретного аналізу та інтелектуальних систем та пропозиції Вченій раді Львівського національного університету імені Івана Франка.
  2. Обговорення кандидатури доктора фізико-математичних наук, професора Хапка Р.С. на посаду завідувача кафедри обчислювальної математики та пропозиції Вченій раді Львівського національного університету імені Івана Франка.
  3. Обговорення кандидатури доктора фізико-математичних наук, професора Савули Я.Г. на посаду завідувача кафедри прикладної математики та пропозиції Вченій раді Львівського національного університету імені Івана Франка.
  4. Різне.