Вибір загальноуніверситетських дисциплін для вивчення у 2022-23 н.р.

14.03.2022 | 13:20

Розпочинається вибір загальноуніверситетських дисциплін для вивчення у наступному 2022-23 навчальному році

Вибір дисциплін здійснюється студентами 1 та 2 курсів на платформі системи Деканат через Особистий кабінет студента
  • І хвиля реєстрації – з 10:00 год. 16.03.2022 по 23:59 23.03.2022
  • ІІ хвиля реєстрації – з 10:00 год. 24.03.2022 по 23:59 31.03.2022
Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та зміни/редагування свого вибору дисципліни.
Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни, для яких групи складають не менше 25-ти осіб, а верхня межа – 200 студентів.
Студенти, що зареєструвалися на дисципліни, для яких не вдалося укомплектувати групи, у другій хвилі реєстрації отримують можливість вибрати дисципліни зі сформованих після першої хвилі.
Третім етапом формування індивідуального навчального плану студента на наступний 2022-23 навчальний рік є рандомний розподіл системою Деканат студентів, які не оформили свій вибір, серед дисциплін, які відбулися, шляхом пропорційного доукомплектування груп.
Після обрання (чи рандомного розподілу) вибіркові дисципліни стають обов’язковими для конкретного студента і заміні не підлягають.
Поставтеся відповідально і уважно до формування свого індивідуального навчального плану!
Моніторте ситуацію, перевіряйте чи правильно зафіксований Ваш вибір!
У разі виникнення проблем із входом в особистий кабінет скористайтесь формою Відновлення паролю до Особистого кабінету
Зверніть увагу, що Ви можете обрати також дисципліни, які читаються викладачами нашого факультету:

3 семестр

Основи комп’ютерної лінгвістики, доц. Костенко С. Б. Кафедра математичного моделювання соціально-економічних процесів

Інформаційна безпека підприємства, доц. Рикалюк Р. Є. Кафедра програмування

4 семестр

Інформаційні технології в освіті та бізнесі, доц. Ярошко С. А. Кафедра програмування

5 семестр

Комп’ютерне діловодство та електронний документообіг, доц. Селіверстов Р. Г. Кафедра програмування

Прогнозування економічних та соціальних процесів, доц. Добуляк Л. П. Кафедра математичного моделювання соціально-економічних процесів

6 семестр

Математичні моделі в економіці, ст. в. Гнатишин О. П. Кафедра теорії оптимальних процесів