Спільна магістерська програма

Ivan Franko National University of Lviv

University of L’Aquila

Italy

Згідно з угодою між Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ) та Університетом міста Л’Аквіла (Італія) (УАК) передбачено можливість пройти навчання за спільною програмою двох університетів. Програма передбачає дворічне навчання у магістратурі із взаємним зарахуванням отриманих кредитів, а саме 2015-2016 навчальний рік у ЛНУ та 2016-2017 навчальний рік в УАК. По закінченню студенти отримають два дипломи магістра кожного із вузів.

Завдяки спрощенню процедури зарахування в УАК, до кінця жовтня 2015 р. студенти-магістранти ЛНУ спеціальностей “Прикладна математика” та “Інформатика” можуть все ще реєструватися для участі у програмі.

Перелік курсів, що вивчатимуться в УАК, а також деталі навчального процесу можна знайти на сайті: www.intermaths.eu.

Навчання відбувається англійською мовою.

Протягом 2016-2017 н. р. італійська сторона може забезпечити студентів наступним:

безкоштовне проживання протягом навчального року;

безкоштовні обіди в університетській їдальні по будніх;

– щомісячна стипендія у розмірі 200 євро.

Кращі студенти можуть отримати стипендію у розмірі 600 євро на місяць на період 10 місяців.

Для реєстрації у програмі необхідно до 18 жовтня 2015 р. надіслати на адресу yuriy.yashchuk@gmail.com лист-звернення (у довільній формі), разом із скан-копією закордонного паспорта, та отримати подальші інструкції.

У червні 2016 р. спільна комісія на основі успішності зареєстрованих студентів визначить перелік допущених до участі у програмі.

Якщо у Вас виникли запитання, надсилайте їх на адресу yuriy.yashchuk@gmail.com