Освітня програма Кібербезпека запрошує на день відкритих дверей

13.05.2021 | 15:13

Логотип навчальної програми КібербезпекаОсвітня програма Кібербезпека запрошує на онлайн-день відкритих дверей,

що відбудеться у суботу 15 травня 2021 року о 13:00

Усім охочим пропонуємо заповнити реєстраційну форму .

Посилання на Zoom Meeting

Passcode: 224232

Розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, предмети та стажування в ІТ-компаніях.
У програмі Дня відкритих дверей:
– Знайомство з програмою Cyber Security (Кібербезпека). Виступатимуть розробники програми, викладачі університету та працівники ІТ-галузі,
– «Як стати студентом програми, або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2021 році?»,
– Ви дізнаєтесь як Львівський ІТ Кластер працює спільно з Університетом ім. І. Франка над новими програмами навчання
Кібербезпека — це процес застосування заходів безпеки з метою забезпечення конфіденційності, цілісності та доступності даних.
Цей напрямок пов’язаний із захистом цифрової інформації, операційних систем, комп’ютерних мереж, серверів, баз даних, державних і приватних установ від несанкціонованого втручання сторонніх осіб. Метою такого втручання може бути пошкодження програмного забезпечення, баз даних або перехоплення конфіденційної інформації з комерційною метою.
Кібербезпека забезпечує захист ресурсів (інформація, комп’ютери, сервери, підприємства, приватні особи). Кібербезпека покликана захистити дані на етапі їх обміну та збереження. До таких заходів безпеки входять контроль доступу, навчання, аудит та оцінка ризиків, тестування, управління та безпека авторизації.