«Cyber defense in-depth» – зустріч студентів спеціальності кібербезпеки ЛНУ ім. І. Франка з Nick Gicinto (USA, William Jewell College, SET University)
27 вересня відбулася зустріч «Cyber defense in-depth» для студентів спеціальності кібербезпеки ЛНУ ім. І. Франка з Nick Gicinto (USA, William Jewell College, SET University).
Головний спікер події — Nick Gicinto, фахівець з кібербезпеки та внутрішніх загроз з понад 25-річним досвідом. Nick працював у ЦРУ, розбудовував системи безпеки для компаній Tesla та Uber, і був віце-президентом компанії RiskIQ, яка тепер входить до складу Microsoft. Зараз він викладає кібербезпеку у William Jewell College у Міссурі та в SET University.
Інвестувати в кібербезпеку від моменту заснування компанії. Саме так має робити мудрий бізнес із проактивною позицією, якщо піклується і про репутацію, і про збереження фінансів. Таку думку висловив Nick Gicinto.
За майже два роки великої війни хакери здійснили понад 9000 кібератак на українські компанії та держпідприємства, свідчать дані СБУ. Тому українським компаніям потрібно витрачати на кібербезпеку не менше 10% бюджету. Щоб визначити конкретний розмір витрат, компанія має оцінити ризики й проаналізувати, що є найважливішим для захисту. Тоді бізнес зможе робити належні інвестиції.
На його думку, інвестувати в кібербезпеку треба від самого початку існування компанії. Багато чого можна імплементувати без використання додаткових інструментів.
- Наприклад, багатофакторна автентифікація — ефективна річ, що майже нічого не коштує.
- Відсутність надійних методів захисту паролем є однією з головних причин, чому компанії стають жертвами шкідливих програм.