Бетул Черкавскі, University of Arizona
Дата проведення: 2018.06.12 о 14:00 год. в ауд. 117

Гостьова лекція/тренінг/семінар американської фулбрайтівки проф. Бетул Черкавскі.

Проф. Черкавскі  є фахівцем  із інформаційних технологій в освіті, й залюбки проведе тренінг для викладачів/студентів Львівського Університету.
Бетул провела низку семінарів, лекцій з упровадження інформаційно-комунікативних технологій в освіту у Київській політехніці у рамках проекту «Integrating Emerging Information and Communication Technologies into Online Learning for Students and Instructors».

Нині зусилля проф. Черкаські зосереджені на створенні мережі STEAM  (Science, Technology, Engineering, Art , and Mathematics) Network, яка б об’єднала українські й американські ун-ти задля вивчення й застосування інформаційно-комунікативних технологій у викладанні, навчанні й дослідницькій праці.

Betül (ÖzkanCzerkawski serves as an associate professor of educational technology at the University of Arizona.

Prior to that, she worked in Long Island University and University of West Georgia as faculty coordinator of instructional technology and assistant professor, respectively.

She has presented and published over 80 papers on educational computing, e-learning, instructional design, and emerging technologies. She also edited a book entitled, “Free and Open Source Software in E-Learning: Issues, Successes and Challenges”.

Betül holds a MA and Ph.D. in Instructional Design and Development