Вітаємо переможців I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування!

28.04.2015 | 22:02

image002XXXX Міжнародна студентська олімпіада з програмування

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

image004

25 квітня 2015 року відбувся І етап (університетський) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Це командна першість, яку проводять за правилами АСМ: команда складається з трьох студентів, тур змагань триває п’ять годин в онлайн режимі, впродовж туру треба надіслати на сервер змагань якнайбільшу кількість програм, що є розв’язками до запропонованих задач.

Факультет прикладної математики та інформатики ЛНУ імені Івана Франка є базовим для проведення змагань у західному регіоні України. У цьому турі на сервері факультету зареєструвалося до змагань більше 120 команд вищих навчальних закладів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської і Тернопільської областей. Підсумкову таблицю результатів команд західного регіону можна переглянути тут: olymp.franko.lviv.ua.

У нашій області змагалися команди з Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Національного лісотехнічного університету України. Призерами олімпіади стали такі команди:

Серед команд ЛНМУ імені Данила Галицького:

І місце            LNMU_esculap у складі Тарас Макар, Стецюк Мар’яна, Сарахман Сергій

Серед команд ЛНУ імені Івана Франка:

І місце            LNU_Penguins у складі Роман Білий, Богдан Прищенко, Віталій Герасимів

ІІ місце          LNU_Seals у складі Марта Манчур, Тарас Савіцький, Володимир Радюк

ІІІ місце         LNU_47%vol у складі Віталій Мельник, Андрій Макар, Сергій Скитиба

Серед команд НУ «Львівська політехніка»:

І місце            NULP_PRIME у складі Тарас Теслюк, Мирослав Гавдьо, Олександр Базалькевич

ІІ місце          NULP_ Nerdasaurus у складі Юрій Белеканич, Святослав Пелешко, Катерина Воврин

ІІІ місце         NULP_PAY у складі Андрій Романів, Юрій Горбаль, Павло Самборик

Серед команд НЛТУ України: