ІІІ місце у конкурсі проектів студентів, аспірантів і викладачів, дослідників, які є користувачами ГІС від ESRI для Університетів

22.10.2010 | 16:40

Вітаємо магістра інформатики (випускника кафедри інформаційних систем 2009 року) Кіщака Ігора та його наукового керівника доцента Венгерського Петра Сергійовича з ІІІ місцем у конкурсі проектів студентів, аспірантів і викладачів, дослідників, які є користувачами ГІС від ESRI для Університетів за проект “Розробка розширень Web-аплікацій для GIS-компонент на основі ArcGIS Server’а і використання їх для візуалізації та моделювання водних ресурсів України”.

Конкурс проводився у 2009-2010 роках Державною екологічною академією післядипломної освіти та управлінням Мінприроди України спільно з ЗАТ «ЕСОММ Со».

За ІІІ місце переможці отримують 7 ліцензій на програмне забезпечення ArcEditor 9.х & Extentions Education Edition на один рік.