Чергова перемога наших студентів на хакатоні від Tnooz !

12.05.2016 | 16:13

THack – 28-й хакатон організований Tnooz – одним з найбільших онлайн видань в сфері Digital Travel. Хакатон відбувається в різних куточках світу. Цього року змагання проводились на острові Мальорка в Іспанії. Основною темою хакатону були подорожі. Це був перший хакатон з спеціальними категоріями для студентів.

Студентська команда нашого університету (Назар Гембара, Олег Пилипчак та Максим Гладиш, студенти четвертого курсу факультету прикладної математики та інформатики)

LNU-hackathon2

перемогла в 4-х категоріях:
найкраща студентська команда, приз глядацьких симпатій, найкраща студентська команда від спонсора HotelBeds за використання їхнього API для бронювання готелів та окремо за бронювання білетів на розважальні заходи.

LNU-hackathon

Команда розробила чат-бота “Live That Moment” для Facebook Messenger, який дозволяє  шукати “особливі моменти” під час подорожей та ділитись ними з іншими, а також з можливістю бронювання готелю неподалік, купівлі білетів на саму подію (якщо такі потрібні) і прокладання найоптимальнішого маршруту до цього місця.

LNUscreenshot