Чемпіонат з міні-футболу

08.04.2015 | 21:18

Футбол, звичайно, гра,
але така гра, яка не терпить, коли до неї ставляться,
як до розваги.
В. Лобановський

Футбол – це більше ніж спорт! Футбол – це життя! Футбол – це пристрасть! Футбол – “це просто гра” говоримо після чергової поразки, проте знаємо, що це далеко не так! Футбол – це своєрідна мова, яка об’єднує людей зі всього світу! Футбол – це гра яка не потерпить зупинок! Футбол – це не робота, а мистецтво! Футбол – це чоловіча гра, де боротьба – свято, а перемога – щастя. футбол -це найкраща справа винайдена людством! Футбол- це маленький театр. Футбол – це гра, яка не знає пауз!
Для багатьох футбол є сенсом життя. Для нас це можливість відволіктись від буденних справ, показати витривалість, продемонстувати командність між одногрупниками чи однокурсниками та позмагатись за звання найкращих футболістів факультету. Хто стане переможцями цього року? Можливо саме Ваша команда. Реєстуйтесь або приходьте вболівати. Підтримка для гарвців дуже важлива.

Реєстрація команд до 15 квітня за посилання:

Кількість команд обмежена.

Участь:
загальна – 25 грн
легіонер – 30-40 грн
випускник – 50 грн

Гравці повинні бути студентами або випускниками прикладної.

Дні проведення – 18 і 19 квітня.

Зареєструйся, візьми участь і покажи, що на прикладній вміють грати у футбол!!!