Новини

Нові навчальні програми за всіма спеціальностями для вступників 2017 року

14.06.2017 | 19:13

Факультет прикладної математики та інформатики спільно з Львівським ІТ-кластером презентує нові та суттєво оновлені навчальні програми за всіма спеціальностями.
Вже з 1 вересня студенти 1-го курсу навчатимуться за такими програмами:
Комп’ютерні науки – карта курсів CS@AMI.LNU.
Програма відзначається великою гнучкістю у виборі фахових курсів для глибшої спеціалізації та формування студентом власної освітньої траєкторії.
Інформатика – середня освіта – карта курсів IE@AMI.LNU.
Програма є дуже близькою до програми комп’ютерних наук. Більшість курсів викладаються в одному потоці. Лише 8 предметів педагогічного спрямування на 3-4 роках...

Читати »

Перший захист магістрів за програмою подвійного диплому

06.06.2017 | 16:31

Згідно з угодою між Львівським національним університетом імені Івана Франка (ЛНУ) та Університетом міста Л’Аквіла (Італія) (УАК) діє програма подвійного диплому двох університетів. Програма передбачає дворічне (1 рік в УАК, 1 рік в ЛНУ) навчання у магістратурі із взаємним зарахуванням отриманих кредитів. По закінченню студенти отримують два дипломи магістра кожного із вузів.
6 червня 2017 року на факультеті прикладної математики та інформатики відбувся публічний захист магістерських робіт перших випускників програми подвійного диплому – Христини Антонів, Олени Козак, Павла Муця та Юлії Паук.
Екзаменаційні комісії зі...

Читати »