Наші випускники

Місце роботи: ЛНУ ім Івана Франка

Посада: Асистент

Випускова кафедра: Прикладної математики

Відгук про факультет: Найкращий факультет із усіх що є в університеті.

Юлія Лайтар

Освітній рівень: Магістр системного аналізу

Рік закінчення: 2011

Місце роботи: MalkosUA

Посада: QA Analyst

Випускова кафедра: Теорії оптимальних процесів

Відгук про факультет: Переступивши поріг факультету прикладної математики та інформатики, математика відкрилася для мене у зовсім іншому уявленні, Ніколи не думала, що вона настільки глибока і настільки широка у застосуванні. Правду казав K. Гаус: ‘Математика – цариця наук… І справді, як на мене, то тут працюють і навчаються люди, які у своїй душі є не тільки професіоналами у розв’язуванні різного роду задач за допомогою цифр і коду, вони є свого роду архітекторами, поетами, філософами…

Мені пощастило бути студенткою і працівником цього чудового факультету. Спочатку здавалося, що є багато речей, які тільки затьмарюють розум студента, здавалися непотрібними… Але тільки коли ти стаєш старшим і дивишся на все зверху, розумієш, що ти став не тільки хорошим спеціалістом своєї справи, ти став високоосвіченою людиною. Прикладна математика вчить жити.

Навчаючись і працюючи тут, я здобула хороші знання, зустріла хороших і добрий людей, набула друзів як серед викладачів, так і серед студентів.

Я вдячна за гарні роки навчання і праці. І дуже б хотілося, щоб наш факультет і далі процвітав і збільшувався.

Оксана Нитребич

Рік закінчення: 2010

Місце роботи: НУ "Львівська політехніка"

Посада: аспірант

Відгук про факультет: Знання, об'єктивність, майбутнє!

Оксана Орищин

Рік закінчення: 2008

Відгук про факультет: Коли випускалась я й уявити не могла наскільки високим є рівень знань який дає факультет. Розуміння прийшло коли вступила до аспірантури в закордонному вузі. Все тут було просто і зрозуміло.

Роман Тимошук

Рік закінчення: 2011

Місце роботи: ІІТ "Інтелліас"

Випускова кафедра: Обчислювальної математики

Відгук про факультет: Без сумніву, ФПМІ - один з найкращих в університеті. Навчання на факультеті - це школа життя, яка окрім ґрунтовних знань, дає змогу сформуватися як особистіть.

Ігор Макар

Освітній рівень: Кандидат наук

Рік закінчення: 2005

Місце роботи: Intellias

Випускова кафедра: Прикладної математики

Відгук про факультет: Прикладна Математика - це місце, де можна "закохатися" в математику і програмування. Вдячний за освіту та хороший старт для життя!

Юрій Марчук

Рік закінчення: 1994

Випускова кафедра: Прикладної математики

Відгук про факультет: Я вчився на факультеті коли ще не було персональних компютерів і мене дивувало як скрізь успішно можна використати математику та програмне забезпечення:від медицини та біології до астрофізики та метереології. Факультет прикладної математики є найцікавішим факультетом університету.

Юра Кожан

Рік закінчення: 2010

Відгук про факультет: Лише з часом, коли починаєш використовувати здобуті знання, вдається оцінити затрачені зусилля і потенціал хорошої освіти здобутої на цьому факультеті.

Роман Сулим

Рік закінчення: 2006